Dekoratīvs metāla plaukts Zils fons

Par Mums

No grila līdz dekoratīvām kāpnēm

Visa veida metināšanas pakalpojumi un metāla izstrādājumi mājai, dārzam un atpūtai!

Jau vairāk kā 5 gadus SIA “ARDIA” piedāvā kvalitatīvus meistardarbus – grilus, kūpinātavas, krāsniņas un citus metinājumus pēc pasūtījuma. Meistara darbi ir iecienīti ne tikai vietējā tirgū, bet jau ilgāku laiku pasūtījumi tiek piegādāti arī uz Vāciju, Īriju, Norvēģiju un citām pasaules valstīm.

Uzņēmuma mērķis ir klientam piedāvāt rūpīgi pārdomātu, ilgi kalpojošu un daudzfunkcionālu produkciju. Katra prece tiek ražota indivduāli, tas nav mehanizēts darbs.

5+

Gadu pieredze

250+

Pabeigtu projektu

20+

Dažādu izstrādājumu

200+

Apmierinātu klientu

Uzsākot darbību, klientiem tika piedāvāta, mūsuprāt, ikdienai nepieciešama prece, kura pildīja grila funkciju, bet, laika gaitā, pieaugot klientu prasībām un tās apmierinot “pirmais” grils tika modernizēts, proti, uzlabots tā, lai varētu ne tikai grilēt, bet arī žāvēt un kūpināt, lai vienlaicīgi varētu vārīt arī zapti lauku virtuvē vai zupu. Tā piedāvājuma klāstam pievienojās arī ugunskura vietas, kūpinātavas un “dārza virtuves”.

Klienti, novērtējot meistara darbu, pēdējo gadu laikā aicina un uztic realizēt arī individuālus pasūtījumus, kā piemēram, āra dušas, balkonu un trepju margas, virtuves iekārtu, māju trepes, basketbola grozu statīvu, rožu “sienu”, dažādu plauktu un plauktiņu metinājumus. Ļoti populāras ir pirts un saunas krāsnis.

Kāpēc izvēlēties mūs

  • Augstākā izstrādājumu kvalitāte
  • Pielāgojamies klientu vēlmēm
  • Konkurētspējīgas cenas
Grils